4608AB22100472
Hua Hua
Tau Wae: 4608AB22100472
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU PTAF TPE HB CSH
Ngā Rauemi: 1.4608AB22100472.pdf2.4608AB22100472.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
128 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4608AB22100472
Tau Wae 4608AB22100472 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 37818 pcs Pepa Raraunga 1.4608AB22100472.pdf2.4608AB22100472.pdf
Whānui - Momo Fabric Over Foam
Hanga - Raupapa 221
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 4.720" (119.89mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
46089
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER SLOTTED 10MM
I roto i te taonga: 3981 pcs
Tikiake:
RFQ
46087
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER SLOTTED 8MM
I roto i te taonga: 5943 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: HEATSHRINK 0.187" X 4' BLUE
Tikiake: 4608372002.pdf
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER SLOTTED 6.5MM
4608AB22101200
4608AB22101200
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU PTAF TPE HB CSH
Tikiake: 4608AB22101200.pdf
4608BB
4608BB
Kaihanga: Davies Molding, LLC.
Whakaahuatanga: TWO POINT PULL HANDLES
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER SLOTTED 6MM
4608GW
4608GW
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: PST GEL WRAP PEDESTAL CLOSURE
I roto i te taonga: 423 pcs
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER SLOTTED 6.55MM