4607AE51H00810
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4607AE51H00810
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Ngā Rauemi: 1.4607AE51H00810.pdf2.4607AE51H00810.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
137 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4607AE51H00810
Tau Wae 4607AE51H00810 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 37117 pcs Pepa Raraunga 1.4607AE51H00810.pdf2.4607AE51H00810.pdf
Whānui 0.480" (12.20mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 8.100" (205.74mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.201" (5.10mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4607M-101-153LF
4607M-101-153LF
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: RES ARRAY 6 RES 15K OHM 7SIP
I roto i te taonga: 339905 pcs
Tikiake: 4607M-101-153LF.pdf
RFQ
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: RES ARRAY 6 RES 150K OHM 7SIP
I roto i te taonga: 373793 pcs
Tikiake: 4607M-101-154LF.pdf
RFQ
46078
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER SLOTTED 5.5MM
Tikiake:
46077
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER SLOTTED 4.5MM
Tikiake:
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CRIMPER INSUL F
I roto i te taonga: 648 pcs
Tikiake: 460773-1.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 6 RES 150 OHM 7SIP
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER SLOTTED 4MM