4584PA51G03084
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4584PA51G03084
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRSG PU V0 DSH
Ngā Rauemi: 4584PA51G03084.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
66 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4584PA51G03084
Tau Wae 4584PA51G03084 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 20250 pcs Pepa Raraunga 4584PA51G03084.pdf
Whānui 0.150" (3.80mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 30.840" (783.34mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.039" (1.00mm) Haerenga Whakauru Adhesive