4577AB01K01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4577AB01K01800
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS NF V0 REC
Ngā Rauemi: 4577AB01K01800.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
82 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4577AB01K01800
Tau Wae 4577AB01K01800 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 17579 pcs Pepa Raraunga 4577AB01K01800.pdf
Whānui 0.276" (7.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 18.000" (457.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.016" (0.40mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
45776
Kaihanga: Greenlee Communications
Whakaahuatanga: CONN MOD PLUG 6P6C UNSHIELDED
I roto i te taonga: 5134 pcs
Tikiake: 45776.pdf
RFQ
45788
Kaihanga: Lumberg Automation
Whakaahuatanga: RST 5-3-RKT 5-3-226/3 M
I roto i te taonga: 2821 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Pomona Electronics
Whakaahuatanga: CONN BNC JACK STR 50 OHM PCB
Tikiake: 4578.pdf
Whakaahuatanga: CONN MOD PLUG 6P4C UNSHIELDED
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: TERM SUPPORT
I roto i te taonga: 166 pcs
Tikiake:
Whakaahuatanga: CONN MOD PLUG 8P8C UNSHIELDED
Whakaahuatanga: HAND LEVER
I roto i te taonga: 91 pcs
Kaihanga: Lumberg Automation
Whakaahuatanga: RST 5-3-RKT 5-3-226/1 M
Whakaahuatanga: GUARD
I roto i te taonga: 290 pcs
Whakaahuatanga: INDENTER INS
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel