4571EV51K00451
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4571EV51K00451
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua IO NICU NRS PU V0 REC
Ngā Rauemi: 4571EV51K00451.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
137 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4571EV51K00451
Tau Wae 4571EV51K00451 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 41791 pcs Pepa Raraunga 4571EV51K00451.pdf
Whānui 0.787" (20.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 4.510" (114.55mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.079" (2.00mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4571BO
4571BO
Kaihanga: Davies Molding, LLC.
Whakaahuatanga: TWO POINT PULL HANDLES
I roto i te taonga: 19919 pcs
Tikiake: 4571BO.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: HOLD DOWN STRIP
I roto i te taonga: 63 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: PLATE, FEED
I roto i te taonga: 65 pcs
Tikiake:
Whakaahuatanga: EXTRACTION TOOL
I roto i te taonga: 973 pcs
Whakaahuatanga: PLATE STRIP HOLD
I roto i te taonga: 209 pcs
4571BY
4571BY
Kaihanga: Davies Molding, LLC.
I roto i te taonga: 14413 pcs
Tikiake: 4571BY.pdf
Whakaahuatanga: ADAPTER, FEED CYL
I roto i te taonga: 148 pcs
4571BR
4571BR
Tikiake: 4571BR.pdf
4571BG
4571BG
Tikiake: 4571BG.pdf
4571BB
4571BB
Tikiake: 4571BB.pdf
Whakaahuatanga: PLATE STRIP GUIDE
I roto i te taonga: 94 pcs
I roto i te taonga: 47 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel