4570PA01G01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4570PA01G01800
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK,NICU,NRSG,NF,V0,REC
Ngā Rauemi: 4570PA01G01800.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
117 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4570PA01G01800
Tau Wae 4570PA01G01800 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 39920 pcs Pepa Raraunga 4570PA01G01800.pdf
Whānui 0.201" (5.10mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 18.000" (457.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.016" (0.40mm) Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4570PA01H01200
4570PA01H01200
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU PTAFG PU V0 REC
I roto i te taonga: 38585 pcs
Tikiake: 4570PA01H01200.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC SMD
I roto i te taonga: 6007 pcs
Tikiake: 45712510011.pdf
RFQ
4570BR
4570BR
Kaihanga: Davies Molding, LLC.
Whakaahuatanga: TWO POINT PULL HANDLES
Tikiake: 4570BR.pdf
4570BY
4570BY
Kaihanga: Davies Molding, LLC.
Tikiake: 4570BY.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: SHROUD
Tikiake:
4570BB
4570BB
Tikiake: 4570BB.pdf
4570BW
4570BW
Tikiake: 4570BW.pdf
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GASKET FAB/FOAM 5.1X457.2MM RECT
Tikiake: 4570PA01H01800.pdf
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC SMD
Tikiake: 45712500011.pdf
4570BO
4570BO
Tikiake: 4570BO.pdf
4570BG
4570BG
Tikiake: 4570BG.pdf
Whakaahuatanga: GK NICU PTAFG PU VO REC
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel