4570AB01K00263
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4570AB01K00263
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS NF V0 REC
Ngā Rauemi: 4570AB01K00263.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
512 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4570AB01K00263
Tau Wae 4570AB01K00263 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 105255 pcs Pepa Raraunga 4570AB01K00263.pdf
Whānui 0.201" (5.10mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 2.630" (66.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.016" (0.40mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4570AB01K02600
4570AB01K02600
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRS NF V0 REC
I roto i te taonga: 14160 pcs
Tikiake: 4570AB01K02600.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: AIR FEED ASSY
I roto i te taonga: 73 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Laird Technologies
I roto i te taonga: 4879 pcs
Tikiake: 4570AB01K09600.pdf
Whakaahuatanga: AIR FEED ASSY
I roto i te taonga: 34 pcs
Tikiake:
4570BG
4570BG
Kaihanga: Davies Molding, LLC.
Whakaahuatanga: TWO POINT PULL HANDLES
Tikiake: 4570BG.pdf
I roto i te taonga: 66 pcs
Whakaahuatanga: PLATE SHEAR FRONT
I roto i te taonga: 73 pcs
4570BB
4570BB
Kaihanga: Davies Molding, LLC.
Tikiake: 4570BB.pdf
4570AH01G00217
4570AH01G00217
Whakaahuatanga: GK NICU NRSG NF V0 REC
Tikiake: 4570AH01G00217.pdf
4570BO
4570BO
Tikiake: 4570BO.pdf
Whakaahuatanga: PIN PIVOT
I roto i te taonga: 227 pcs
Whakaahuatanga: STOCK DRAG
I roto i te taonga: 282 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel