4548AB51K00035
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4548AB51K00035
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 DSH
Ngā Rauemi: 4548AB51K00035.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2047 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4548AB51K00035
Tau Wae 4548AB51K00035 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 455088 pcs Pepa Raraunga 4548AB51K00035.pdf
Whānui 0.252" (6.40mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 0.350" (8.89mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.059" (1.50mm) Haerenga Whakauru -