4541AB51K01150
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4541AB51K01150
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 DSH
Ngā Rauemi: 4541AB51K01150.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
147 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4541AB51K01150
Tau Wae 4541AB51K01150 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 40277 pcs Pepa Raraunga 4541AB51K01150.pdf
Whānui 0.252" (6.40mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 11.500" (292.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.051" (1.30mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4541AB51G00400
4541AB51G00400
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRSG PU V0 DSH
I roto i te taonga: 54670 pcs
Tikiake: 4541AB51G00400.pdf
RFQ
4541AD51G01350
4541AD51G01350
Kaihanga: Laird Technologies
I roto i te taonga: 39192 pcs
Tikiake: 4541AD51G01350.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: DRAG
I roto i te taonga: 375 pcs
Tikiake:
4542-440-AL-7
4542-440-AL-7
Kaihanga: RAF
Whakaahuatanga: HEX STANDOFF #4-40 ALUMINUM 1"
Tikiake: 4542-440-AL-7.pdf
4542
Kaihanga: Lumberg Automation
Whakaahuatanga: RST 4-295/10 M
Tikiake:
4542-440-SS
4542-440-SS
Kaihanga: RAF
Whakaahuatanga: HEX STANDOFF #4-40 SS 1"