4529PAH1K01475
Hua Hua
Tau Wae: 4529PAH1K01475
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 CSH
Ngā Rauemi: 1.4529PAH1K01475.pdf2.4529PAH1K01475.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
21 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4529PAH1K01475
Tau Wae 4529PAH1K01475 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 5318 pcs Pepa Raraunga 1.4529PAH1K01475.pdf2.4529PAH1K01475.pdf
Whānui 0.421" (10.70mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga C-Fold Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 14.750" (374.65mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.465" (11.80mm) Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4529ADH1K03618
4529ADH1K03618
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRS PU V0 CSH
I roto i te taonga: 2232 pcs
Tikiake: 4529ADH1K03618.pdf
RFQ
4529PAH1K01200
4529PAH1K01200
Kaihanga: Laird Technologies
I roto i te taonga: 7137 pcs
Tikiake: 4529PAH1K01200.pdf
RFQ
45299/11 BK005
45299/11 BK005
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CABLE 11 PAIR 20AWG BLACK 100'
Tikiake: 45299/11 BK005.pdf
452P2P144
452P2P144
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CABLE R/A MALE-MALE 2POS 12'