4516AC51H00872
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4516AC51H00872
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK,NICU,PTAFG,PU,V0,REC
Ngā Rauemi: 1.4516AC51H00872.pdf2.4516AC51H00872.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
196 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4516AC51H00872
Tau Wae 4516AC51H00872 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 82241 pcs Pepa Raraunga 1.4516AC51H00872.pdf2.4516AC51H00872.pdf
Whānui 0.354" (9.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 8.720" (221.49mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.157" (4.00mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
45170 BK005
45170 BK005
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CABLE 10 COND 18AWG BLACK 100'
I roto i te taonga: 4295 pcs
Tikiake: 45170 BK005.pdf
RFQ
45170
Kaihanga: Parallax, Inc.
Whakaahuatanga: SX BLITZ
I roto i te taonga: 4595 pcs
Tikiake: 45170.pdf
RFQ
45170 BK001
45170 BK001
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CABLE 10 COND 18AWG BLACK 1000'
I roto i te taonga: 8 pcs
Tikiake: 45170 BK001.pdf
Whakaahuatanga: CABLE 6 COND 18AWG BLACK 100'
I roto i te taonga: 139 pcs
Tikiake: 45166 BK005.pdf
Whakaahuatanga: CABLE 8 COND 18AWG BLACK 1000'
I roto i te taonga: 9 pcs
Tikiake: 45168 BK001.pdf
45168CP
45168CP
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: ANEMOMETER HUMIDITY/TEMPERATURE
I roto i te taonga: 522 pcs
Tikiake: 45168CP.pdf
Whakaahuatanga: CABLE 8 COND 18AWG BLACK 100'
45170
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: SPEC AIR FLOW/VELOCITY/HUMIDITY
I roto i te taonga: 476 pcs
Tikiake: 45170.pdf
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: BUSS FUSEBLOCK
Tikiake:
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER PHILLIPS #2 12.5"
Whakaahuatanga: CABLE 15 COND 18AWG BLACK 1000'
I roto i te taonga: 8 pcs
Whakaahuatanga: CABLE 6 COND 18AWG BLACK 1000'
I roto i te taonga: 17 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel