4391AD50101200
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4391AD50101200
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU PTAF PU NR REC
Ngā Rauemi: 4391AD50101200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
41 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4391AD50101200
Tau Wae 4391AD50101200 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 10981 pcs Pepa Raraunga 4391AD50101200.pdf
Whānui 0.984" (25.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 12.000" (304.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.512" (13.00mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
43918
Kaihanga: Lumberg Automation
Whakaahuatanga: RST 5-RKWT 5-228/2,5 M
I roto i te taonga: 3289 pcs
Tikiake:
RFQ
4392
Kaihanga: ebm-papst Inc.
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 119X32MM 12VDC TERM
I roto i te taonga: 5089 pcs
Tikiake: 4392.pdf
RFQ
Kaihanga: Lumberg Automation
Whakaahuatanga: VAD 1C-4-1-228/5 M
Tikiake:
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN HEADER 6POS 10MM VERT TIN
Tikiake: 43915-1101.pdf
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: D4SL DEMO UPGRD KIT-DEMO DK-515
I roto i te taonga: 353 pcs
Whakaahuatanga: CONN HEADER 10POS 10MM VERT TIN
4392L
4392L
Kaihanga: ebm-papst Inc.
Tikiake: 4392L.pdf
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 14POS 10MM F/H
Whakaahuatanga: CONN PLUG 6POS PANEL MOUNT
Whakaahuatanga: RST 5-RKWT 5-228/15 M
4392M
4392M
Tikiake: 4392M.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel