4359AB51K01490
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4359AB51K01490
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 REC
Ngā Rauemi: 4359AB51K01490.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
59 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4359AB51K01490
Tau Wae 4359AB51K01490 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 15775 pcs Pepa Raraunga 4359AB51K01490.pdf
Whānui 0.709" (18.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 14.900" (378.46mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.079" (2.00mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY 16POS 125MA 115V
I roto i te taonga: 1190 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY 10POS 125MA 115V