4320AC51K01170
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4320AC51K01170
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 DSH
Ngā Rauemi: 4320AC51K01170.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
171 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4320AC51K01170
Tau Wae 4320AC51K01170 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 53527 pcs Pepa Raraunga 4320AC51K01170.pdf
Whānui 0.142" (3.60mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 11.700" (297.18mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.051" (1.30mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4320PA51H00705
4320PA51H00705
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK,NICU,PTAFG,PU,V0,DSH .050X.14
I roto i te taonga: 56143 pcs
Tikiake:
RFQ
43207
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TIE WIRE 37" BLACK 175LB HD
I roto i te taonga: 4782 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN MOD JACK 8P4C R/A UNSHLD
Tikiake: 43202-8119.pdf
4321
Kaihanga: VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga: LENS RED 180DEG WIDE SNAP IN
Tikiake: 4321.pdf
Whakaahuatanga: CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
4320DC
4320DC
Kaihanga: Davies Molding, LLC.
Whakaahuatanga: KNOB FLUTED 1/4"-20 PLASTIC
Tikiake: 4320DC.pdf
4320PA51G01800
4320PA51G01800
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK,NICU,NRSG,PU,V0,DSH
Tikiake: 4320PA51G01800.pdf
Whakaahuatanga: GK,NICU,PTAFG,PU,V0,DSH
Tikiake: 4320PA51H01800.pdf
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: FUSE 1-1/4X1/4 15A 250VAC
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TIE WIRE 37" NATURAL 175LB HD
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel