4295AD22100104
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4295AD22100104
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU PTAF TPE HB DSH
Ngā Rauemi: 1.4295AD22100104.pdf2.4295AD22100104.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2047 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4295AD22100104
Tau Wae 4295AD22100104 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 527536 pcs Pepa Raraunga 1.4295AD22100104.pdf2.4295AD22100104.pdf
Whānui 0.252" (6.40mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 1.040" (26.42mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.169" (4.30mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4295MF502
4295MF502
Kaihanga: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga: TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP