4273AE51H01663
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4273AE51H01663
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU PTAFG PU V0 REC
Ngā Rauemi: 1.4273AE51H01663.pdf2.4273AE51H01663.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
102 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4273AE51H01663
Tau Wae 4273AE51H01663 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 23637 pcs Pepa Raraunga 1.4273AE51H01663.pdf2.4273AE51H01663.pdf
Whānui 0.126" (3.20mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 16.630" (422.40mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.059" (1.50mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
I roto i te taonga: 358290 pcs
Tikiake: 42731-2.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN QC RCPT/TAB 14-18AWG 0.250
I roto i te taonga: 473660 pcs
Tikiake: 42741-1.pdf
RFQ
Kaihanga: Pomona Electronics
Whakaahuatanga: TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
Tikiake:
Kaihanga: Pomona Electronics
Whakaahuatanga: TEST LEAD BANANA TO BANANA 24"
Tikiake:
Whakaahuatanga: .250 SRS FASTON RECEPT.
4273AE51H00132
4273AE51H00132
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU PTAFG PU V0 REC
Tikiake: 4273AE51H00132.pdf
42733
Kaihanga: Lumberg Automation
Whakaahuatanga: RST 4-RKT/LED F 4-225/2M
4273AB51H01100
4273AB51H01100
Kaihanga: Laird Technologies
Tikiake: 4273AB51H01100.pdf
42732
Kaihanga: Lumberg Automation
Whakaahuatanga: RST 4-RKT/LED F 4-225/1M
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel