4252AD51K09600
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4252AD51K09600
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 REC
Ngā Rauemi: 4252AD51K09600.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4252AD51K09600
Tau Wae 4252AD51K09600 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 2121 pcs Pepa Raraunga 4252AD51K09600.pdf
Whānui 0.984" (25.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 96.000" (243.84cm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.161" (4.10mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4253
Kaihanga: Lumberg Automation
Whakaahuatanga: RSMV 4-RKMV 4-295/1 M
I roto i te taonga: 5378 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: FILTER LC(PI) 0.012UF CHASSIS
I roto i te taonga: 4337 pcs
Tikiake: 4253-500.pdf
RFQ
42529-NIST
42529-NIST
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: IR THERMOMETER W/NIST 42529
I roto i te taonga: 445 pcs
Tikiake: 42529-NIST.pdf
42517
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: TABLE MAT VINYL GRAY 50'X2.5'
I roto i te taonga: 122 pcs
Tikiake: 42517.pdf
4253-002LF
4253-002LF
Whakaahuatanga: FILTER LC(PI) 0.05UF CHASSIS
Tikiake: 4253-002LF.pdf
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: VINYL 3LAYER BLUE .125 48X50'
I roto i te taonga: 65 pcs
Whakaahuatanga: VINYL 3LAYER BLUE .125 36X50'
I roto i te taonga: 99 pcs
Whakaahuatanga: TABLE MAT VINYL GRAY 50'X4'
I roto i te taonga: 61 pcs
Whakaahuatanga: TABLE MAT VINYL GRAY 50'X3'
I roto i te taonga: 91 pcs
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: THERMOMETER, INFRARED 600 F
Whakaahuatanga: FILTER LC(PI) 0.025UF CHASSIS
Tikiake: 4253-001LF.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel