4245AB51K01100
Hua Hua
Tau Wae: 4245AB51K01100
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 REC
Ngā Rauemi: 4245AB51K01100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
205 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4245AB51K01100
Tau Wae 4245AB51K01100 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 62661 pcs Pepa Raraunga 4245AB51K01100.pdf
Whānui 0.118" (3.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 11.000" (279.40mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.039" (1.00mm) Haerenga Whakauru -