4243ABH1K01310
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4243ABH1K01310
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 CSH
Ngā Rauemi: 1.4243ABH1K01310.pdf2.4243ABH1K01310.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
42 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4243ABH1K01310
Tau Wae 4243ABH1K01310 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 10342 pcs Pepa Raraunga 1.4243ABH1K01310.pdf2.4243ABH1K01310.pdf
Whānui 0.429" (10.90mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga C-Fold Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 13.100" (332.74mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.402" (10.20mm) Haerenga Whakauru -