4231LM51G00335
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4231LM51G00335
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua IO NICU NRSG PU V0 REC
Ngā Rauemi: 4231LM51G00335.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
108 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4231LM51G00335
Tau Wae 4231LM51G00335 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 28642 pcs Pepa Raraunga 4231LM51G00335.pdf
Whānui 1.614" (41.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 3.350" (85.09mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.059" (1.50mm) Haerenga Whakauru -