4225FO50600313
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4225FO50600313
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua IO NICU MESH PU NR REC
Ngā Rauemi: 4225FO50600313.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
155 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4225FO50600313
Tau Wae 4225FO50600313 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 43438 pcs Pepa Raraunga 4225FO50600313.pdf
Whānui 0.902" (22.90mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 3.130" (79.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.059" (1.50mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
42250
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE LINK X 2.5A 8.5"
I roto i te taonga: 1621 pcs
Tikiake: 42250.pdf
RFQ
4225EB50600313
4225EB50600313
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: IO NICU MESH PU NR REC
I roto i te taonga: 77132 pcs
Tikiake: 4225EB50600313.pdf
RFQ
4226
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: BREADBRD PREPUNCHED INSULAT NPTH
Tikiake: 4226.pdf
422601 BK013
422601 BK013
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: HOOK-UP SOLID 26AWG BLACK 5000'
I roto i te taonga: 240 pcs
Tikiake: 422601 BK013.pdf
Kaihanga: Pomona Electronics
Whakaahuatanga: CLIP MAXIGRABBER D-I-Y 6" BLACK
Tikiake:
Kaihanga: Pomona Electronics
Whakaahuatanga: CLIP MAXIGRABBER D-I-Y 6" RED
Tikiake:
4225FK50600341
4225FK50600341
Kaihanga: Laird Technologies
Tikiake: 4225FK50600341.pdf
4225GG51N00715
4225GG51N00715
Whakaahuatanga: IO NICU MESHG PU V0 REC
Tikiake: 4225GG51N00715.pdf
Kaihanga: Lumberg Automation
Whakaahuatanga: RSMV 3-RKMWV 3-294/1,5 M
422601 BK001
422601 BK001
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: HOOK-UP SOLID 26AWG BLACK 100'
Tikiake: 422601 BK001.pdf
Whakaahuatanga: BOX ALUM BLUE 8.32"L X 4.22"W
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel