4220AB20100037
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4220AB20100037
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU PTAF TPE NR REC
Ngā Rauemi: 4220AB20100037.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2098 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4220AB20100037
Tau Wae 4220AB20100037 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 428109 pcs Pepa Raraunga 4220AB20100037.pdf
Whānui 0.201" (5.10mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 0.370" (9.40mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.039" (1.00mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4220AB51G02700
4220AB51G02700
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRSG PU V0 REC
I roto i te taonga: 18801 pcs
Tikiake: 4220AB51G02700.pdf
RFQ
4220AB51K00615
4220AB51K00615
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRS PU V0 REC
I roto i te taonga: 66064 pcs
Tikiake: 4220AB51K00615.pdf
RFQ
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: CABLE GLAND 11-19MM PG21 BRASS
Tikiake: 4220321.pdf
Tikiake: 4220AB51G01950.pdf
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: CABLE GLAND 4-9.5MM PG9 BRASS
Tikiake: 4220309.pdf
Tikiake: 4220AB51K00960.pdf
Whakaahuatanga: CABLE GLAND 7-13MM M20 BRASS
Whakaahuatanga: CABLE GLAND 6-11.5MM PG11 BRASS
Whakaahuatanga: CABLE GLAND 4-9.5MM M16 BRASS
4220AB10101638
4220AB10101638
Whakaahuatanga: GK NICU PTAF TPE NR REC
Tikiake: 4220AB10101638.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel