4212AB51K01720
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4212AB51K01720
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 SQ
Ngā Rauemi: 4212AB51K01720.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
86 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4212AB51K01720
Tau Wae 4212AB51K01720 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 23582 pcs Pepa Raraunga 4212AB51K01720.pdf
Whānui 0.197" (5.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Square Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 17.200" (436.88mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.197" (5.00mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4212AB51K00670
4212AB51K00670
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK,NICU,NRS,PU,V0,SQ .195X.195X6
I roto i te taonga: 36342 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRS PU V0 SQ
I roto i te taonga: 33411 pcs
Tikiake: 4212AB51K01200.pdf
RFQ
4212M
4212M
Kaihanga: ebm-papst Inc.
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 119X38MM 12VDC WIRE