4209AB50B01150
Hua Hua
Tau Wae: 4209AB50B01150
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU NR REC
Ngā Rauemi: 4209AB50B01150.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
190 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4209AB50B01150
Tau Wae 4209AB50B01150 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 57713 pcs Pepa Raraunga 4209AB50B01150.pdf
Whānui 0.154" (3.90mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 11.500" (292.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.118" (3.00mm) Haerenga Whakauru -