4201AB51K00387
Hua Hua
Tau Wae: 4201AB51K00387
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 RND
Ngā Rauemi: 4201AB51K00387.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
410 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4201AB51K00387
Tau Wae 4201AB51K00387 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 56312 pcs Pepa Raraunga 4201AB51K00387.pdf
Whānui 0.098" (2.50mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Round Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 3.870" (98.30mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.098" (2.50mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
42015
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN QC RCPT 12-18AWG 0.250
I roto i te taonga: 351469 pcs
Tikiake: 42015.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 3.5A 125VAC 80VDC
I roto i te taonga: 5448 pcs
Tikiake: 4201350000.pdf
RFQ
4201AA51K01465
4201AA51K01465
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRS PU V0 RND
Tikiake: 4201AA51K01465.pdf
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: FILTER LC(PI) 1500PF CHASSIS
4202-001LF
4202-001LF
Tikiake: 4202-001LF.pdf
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 4A 125VAC 80VDC
420176EB
420176EB
Kaihanga: EasyBraid Co.
Whakaahuatanga: SPARES, GREEN SWITCH
Tikiake:
4202
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE BLOCK
Tikiake:
Kaihanga: Davies Molding, LLC.
Whakaahuatanga: KNOB FLUTED 1/4"-20 PLASTIC
Tikiake: 4202-000LF.pdf
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 5A 125VAC 80VDC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel