4192AB51H00161
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4192AB51H00161
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU PTAFG PU V0 REC
Ngā Rauemi: 1.4192AB51H00161.pdf2.4192AB51H00161.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
356 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4192AB51H00161
Tau Wae 4192AB51H00161 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 59869 pcs Pepa Raraunga 1.4192AB51H00161.pdf2.4192AB51H00161.pdf
Whānui 1.000" (25.40mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 1.610" (40.89mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.374" (9.50mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4192
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: POST BIND STD 3 7/16"L XP PHEN
I roto i te taonga: 29471 pcs
Tikiake: 4192.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 7A 125VAC/VDC 2410
I roto i te taonga: 5551 pcs
Tikiake: 41917000000.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 8A 125VAC/VDC 2410
4193
Whakaahuatanga: POST BIND STD 3 7/8"L XP PHEN
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TIE WIRE 15" NATURAL 120LB HD