4181AB51K02400
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4181AB51K02400
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 DSH
Ngā Rauemi: 4181AB51K02400.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
46 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4181AB51K02400
Tau Wae 4181AB51K02400 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 12647 pcs Pepa Raraunga 4181AB51K02400.pdf
Whānui 0.394" (10.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 0.945" (24.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.079" (2.00mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
I roto i te taonga: 55361 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Wurth Electronics