4164EB50600219
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4164EB50600219
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua IO NICU MESH PU NR REC
Ngā Rauemi: 4164EB50600219.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
377 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4164EB50600219
Tau Wae 4164EB50600219 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 69260 pcs Pepa Raraunga 4164EB50600219.pdf
Whānui 0.752" (19.10mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 2.190" (55.63mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.059" (1.50mm) Haerenga Whakauru -