4113AB51G01759
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4113AB51G01759
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRSG PU V0 REC
Ngā Rauemi: 4113AB51G01759.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
49 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4113AB51G01759
Tau Wae 4113AB51G01759 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 14719 pcs Pepa Raraunga 4113AB51G01759.pdf
Whānui 0.433" (11.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 17.590" (446.79mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.276" (7.00mm) Haerenga Whakauru -