4110HA51K01663
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4110HA51K01663
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 DSH
Ngā Rauemi: 4110HA51K01663.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
60 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4110HA51K01663
Tau Wae 4110HA51K01663 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 15822 pcs Pepa Raraunga 4110HA51K01663.pdf
Whānui 0.252" (6.40mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Te roa 16.630" (422.40mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.205" (5.20mm) Haerenga Whakauru Clip