4097AB51K01650
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4097AB51K01650
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 KN
Ngā Rauemi: 4097AB51K01650.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
66 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4097AB51K01650
Tau Wae 4097AB51K01650 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 17891 pcs Pepa Raraunga 4097AB51K01650.pdf
Whānui 0.315" (8.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Knife Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 16.500" (419.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.106" (2.70mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4097PA51G01800
4097PA51G01800
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: KNIFE
I roto i te taonga: 15994 pcs
Tikiake: 4097PA51G01800.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: TOOL HAND CRIMPER 8AWG SIDE