4094AB51K00237
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4094AB51K00237
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 REC
Ngā Rauemi: 4094AB51K00237.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
682 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4094AB51K00237
Tau Wae 4094AB51K00237 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 125743 pcs Pepa Raraunga 4094AB51K00237.pdf
Whānui 0.161" (4.10mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 2.370" (60.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.079" (2.00mm) Haerenga Whakauru -