4071AC51K00615
Hua Hua
Tau Wae: 4071AC51K00615
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 REC
Ngā Rauemi: 4071AC51K00615.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
256 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4071AC51K00615
Tau Wae 4071AC51K00615 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 77427 pcs Pepa Raraunga 4071AC51K00615.pdf
Whānui 0.300" (7.60mm) Momo Fabric Over Foam
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 6.150" (156.21mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.063" (1.60mm) Haerenga Whakauru -