4070AB51H09600
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4070AB51H09600
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU PTAFG PU V0 REC
Ngā Rauemi: 1.4070AB51H09600.pdf2.4070AB51H09600.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4070AB51H09600
Tau Wae 4070AB51H09600 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 2256 pcs Pepa Raraunga 1.4070AB51H09600.pdf2.4070AB51H09600.pdf
Whānui 0.750" (19.10mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 96.000" (243.84cm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.375" (9.50mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
40705
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN SPADE TERM 14-18AWG #8
I roto i te taonga: 836072 pcs
Tikiake: 40705.pdf
RFQ
40710
Kaihanga: Anaren
Whakaahuatanga: POWER DIVIDER 2WAY 1GHZ-2.6GHZ
I roto i te taonga: 325 pcs
Tikiake: 40710.pdf
RFQ
Kaihanga: Astro Tool Corp.
Whakaahuatanga: POSITIONER STATIC MS
I roto i te taonga: 742 pcs
Tikiake:
40705X
40705X
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: CABLE, ANALOG OUTPUT FOR SOUND L
I roto i te taonga: 4093 pcs
Tikiake:
4070AF51H01600
4070AF51H01600
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU PTAFG PU V0 REC
Tikiake: 4070AF51H01600.pdf
4070AB51Y02300
4070AB51Y02300
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU MESH PU V0 REC
Tikiake: 4070AB51Y02300.pdf
Kaihanga: B&K Precision
Whakaahuatanga: GEN WAVEFORM 31.5MHZ W/SOFTWARE
Kaihanga: Astro Tool Corp.
I roto i te taonga: 705 pcs
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: LIGHT METER
I roto i te taonga: 513 pcs
40705N
40705N
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: FILE,ROUND,CUT 2,8"/203MM
4070A
4070A
Kaihanga: B&K Precision
Whakaahuatanga: WAVEFORM GENERATOR
Tikiake: 4070A.pdf
407026-NIST
407026-NIST
Whakaahuatanga: LIGHT METER
I roto i te taonga: 278 pcs
Tikiake: 407026-NIST.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel