4064PA51H01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
4064PA51H01800 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4064PA51H01800
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GASKET FAB/FOAM 25.4X457.2MM REC
Ngā Rauemi: 1.4064PA51H01800.pdf2.4064PA51H01800.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4064PA51H01800
Tau Wae 4064PA51H01800 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 14955 pcs Pepa Raraunga 1.4064PA51H01800.pdf2.4064PA51H01800.pdf
Whānui 1.000" (25.40mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Ētahi Ingoa 903-1062
Q8301631
Tae Mahi -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 18.000" (457.20mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.126" (3.20mm)
Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4064EZ51K00135
4064EZ51K00135
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: IO NICU NRS PU V0 REC
I roto i te taonga: 97541 pcs
Tikiake: 4064EZ51K00135.pdf
RFQ
40645N
40645N
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: FILE,ROUND,CUT 00,6"/152MM
I roto i te taonga: 5851 pcs
Tikiake:
RFQ
4064AA51G06000
4064AA51G06000
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRSG PU V0 REC
Tikiake: 4064AA51G06000.pdf
4064AB51K03600
4064AB51K03600
Whakaahuatanga: GK NICU NRS PU V0 REC
Tikiake: 4064AB51K03600.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
Tikiake: 406507-7.pdf
4064PA51H07200
4064PA51H07200
Whakaahuatanga: GK,NICU,PTAFG,PU,V0,REC .125X1.0
Tikiake:
Tikiake: 406491-1.pdf
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 332 IMPACT SAFETY GOGGLES 1=1PC
4065
Kaihanga: B&K Precision
Whakaahuatanga: 160MHZ DUAL WAVEFROM GEN
I roto i te taonga: 50 pcs
Whakaahuatanga: CONN MOD JACK 8P8C R/A SHLD
4064PA51G09600
4064PA51G09600
Tikiake: 4064PA51G09600.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel