4060PA51G00768
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4060PA51G00768
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRSG PU V0 DSH
Ngā Rauemi: 1.4060PA51G00768.pdf2.4060PA51G00768.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
47 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4060PA51G00768
Tau Wae 4060PA51G00768 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 14590 pcs Pepa Raraunga 1.4060PA51G00768.pdf2.4060PA51G00768.pdf
Whānui 0.500" (12.70mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 7.680" (195.07mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.500" (12.70mm) Haerenga Whakauru Adhesive