4058PA01G02230
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4058PA01G02230
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRSG NF V0 REC
Ngā Rauemi: 1.4058PA01G02230.pdf2.4058PA01G02230.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
69 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4058PA01G02230
Tau Wae 4058PA01G02230 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 17686 pcs Pepa Raraunga 1.4058PA01G02230.pdf2.4058PA01G02230.pdf
Whānui 0.157" (4.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 22.300" (566.42mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.500" (12.70mm) Haerenga Whakauru Adhesive