4055AB51K00196
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4055AB51K00196
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 REC
Ngā Rauemi: 4055AB51K00196.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
682 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4055AB51K00196
Tau Wae 4055AB51K00196 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 122922 pcs Pepa Raraunga 4055AB51K00196.pdf
Whānui 0.315" (8.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 1.960" (49.78mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.157" (4.00mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4055AB51K00300
4055AB51K00300
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRS PU V0 REC
I roto i te taonga: 74977 pcs
Tikiake: 4055AB51K00300.pdf
RFQ
4055PA51G00393
4055PA51G00393
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRSG PU V0 REC
I roto i te taonga: 57774 pcs
Tikiake: 4055PA51G00393.pdf
RFQ
4055B
4055B
Kaihanga: B&K Precision
Whakaahuatanga: FUNCTION GENERATOR 50MHZ SWEEP