4053PA51H00044
Laird TechnologiesLaird Technologies
4053PA51H00044 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4053PA51H00044
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Ngā Rauemi: 1.4053PA51H00044.pdf2.4053PA51H00044.pdf3.4053PA51H00044.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4121 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4053PA51H00044
Tau Wae 4053PA51H00044 Kaihanga Laird Technologies
Whānui 0.091" (2.30mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 0.440" (11.18mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.091" (2.30mm) Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4053PA22101800
4053PA22101800
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GSKT FAB/FOAM 2.3X457.2MM DSHAPE
I roto i te taonga: 41209 pcs
Tikiake: 4053PA22101800.pdf
RFQ
4053PA51H04800
4053PA51H04800
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU PTAFG PU V0 DSH
I roto i te taonga: 12742 pcs
Tikiake: 4053PA51H04800.pdf
RFQ
4053B
4053B
Kaihanga: B&K Precision
Whakaahuatanga: FUNCTION GENERATOR 10MHZ SWEEP