4053AB51K01040
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4053AB51K01040
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 DSH
Ngā Rauemi: 1.4053AB51K01040.pdf2.4053AB51K01040.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
205 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4053AB51K01040
Tau Wae 4053AB51K01040 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 47716 pcs Pepa Raraunga 1.4053AB51K01040.pdf2.4053AB51K01040.pdf
Whānui 0.091" (2.30mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 10.400" (264.16mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.091" (2.30mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4053PA51G01800
4053PA51G01800
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GSKT FAB/FOAM 2.3X457.2MM DSHAPE
I roto i te taonga: 43498 pcs
Tikiake: 4053PA51G01800.pdf
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: PF RS 90 OR 2M
I roto i te taonga: 719 pcs
Tikiake:
RFQ
4053
Kaihanga: B&K Precision
Whakaahuatanga: FUNCTION GENERATOR 10MHZ SWEEP
I roto i te taonga: 4142 pcs
Tikiake: 4053.pdf
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRSG PU V0 DSH
Tikiake: 4053PA51G02000.pdf
4053B
4053B
Kaihanga: B&K Precision