35U1260-320
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 35U1260-320
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE FOR AUTOMOTIVE BUSB
Ngā Rauemi: 35U1260-320.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 35U1260-320
Tau Wae 35U1260-320 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 62351 pcs Pepa Raraunga 35U1260-320.pdf
Raupapa * Ētahi Ingoa 240-3043
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
35USC10000MEFCSN25X35
35USC10000MEFCSN25X35
Kaihanga: Rubycon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP