28S2827-210
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28S2827-210
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 120 OHM CLIP
Ngā Rauemi: 1.28S2827-210.pdf2.28S2827-210.pdf3.28S2827-210.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4104 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28S2827-210
Tau Wae 28S2827-210 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 120 OHM CLIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 287529 pcs Pepa Raraunga 1.28S2827-210.pdf2.28S2827-210.pdf3.28S2827-210.pdf
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.827" W x 0.157" H (21.00mm x 3.99mm)
Momo Tae Free Hanging Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga 28 Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te roa 0.473" (12.01mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rahi Whakauru 0.669" W x 0.037" H (17.00mm x 0.94mm) Taeha @ Ngaa 120 Ohm @ 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Clip Together (Order Qty 2=1 Assembly) Free Hanging Ferrite Core 120 Ohm @ 100MHz ID 0.669" W x 0.037" H (17.00mm x 0.94mm) OD 0.827" W x 0.157" H (21.00mm x 3.99mm) Length 0.473" (12.01mm) Hoahoa Clip Together (Order Qty 2=1 Assembly)