28M0236-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28M0236-000
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua ROD,SLD,BB,CSNO 20X6MM
Ngā Rauemi: 28M0236-000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
13000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28M0236-000
Tau Wae 28M0236-000 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga ROD,SLD,BB,CSNO 20X6MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1276604 pcs Pepa Raraunga 28M0236-000.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
28MB
28MB
Kaihanga: JKL Components Corporation
Whakaahuatanga: LAMP INCAND T-2 MINI BAYONET 28V
I roto i te taonga: 96511 pcs
Tikiake: 28MB.pdf
RFQ
28M0394-000
28M0394-000
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: ROD,SLD,BB,CSNO 30X10MM
I roto i te taonga: 202528 pcs
Tikiake: 28M0394-000.pdf
RFQ
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: ROD,SLD,BB,CSNO 12X3MM
Tikiake: 28M0118-000.pdf
Whakaahuatanga: ROD,SLD,BB,CSNO 10X2MM
HM0787-100
HM0787-100
Whakaahuatanga: FERRITE EMI DISC 20MM X 1.27MM