28L0138-10R
Laird TechnologiesLaird Technologies
28L0138-10R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28L0138-10R
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 75 OHM AXIAL 1LN
Ngā Rauemi: 1.28L0138-10R.pdf2.28L0138-10R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28L0138-10R
Tau Wae 28L0138-10R Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 75 OHM AXIAL 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5593 pcs Pepa Raraunga 1.28L0138-10R.pdf2.28L0138-10R.pdf
Rahi / Rahi 0.138" Dia x 0.175" L (3.51mm x 4.45mm) Raupapa 28
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 240-2172-2
Tae Mahi - Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Taeha @ Ngaa 75 Ohms @ 100MHz
Teitei (Max) - Pepa Tae -
DC Resistance (DCR) (Max) 10 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 5A