28C0236-0BW
Laird TechnologiesLaird Technologies
28C0236-0BW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28C0236-0BW
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 835 OHM AXIAL 1LN
Ngā Rauemi: 1.28C0236-0BW.pdf2.28C0236-0BW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28C0236-0BW
Tau Wae 28C0236-0BW Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 835 OHM AXIAL 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5701 pcs Pepa Raraunga 1.28C0236-0BW.pdf2.28C0236-0BW.pdf
Rahi / Rahi 0.236" Dia x 0.394" L (6.00mm x 10.00mm) Raupapa 28
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 240-2168
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Taeha @ Ngaa 835 Ohms @ 100MHz
Teitei (Max) - Pepa Tae Power Line
DC Resistance (DCR) (Max) 10 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 5A