28B1417-200
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B1417-200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28B1417-200
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 115 OHM SOLID 23MM
Ngā Rauemi: 1.28B1417-200.pdf2.28B1417-200.pdf3.28B1417-200.pdf
100 pcs
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
5250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28B1417-200
Tau Wae 28B1417-200 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 115 OHM SOLID 23MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91158 pcs Pepa Raraunga 1.28B1417-200.pdf2.28B1417-200.pdf3.28B1417-200.pdf
Momo Round Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 1.417" Dia (36.00mm)
Ētahi Ingoa 240-2317
28B1417200
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.500" (12.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.906" Dia (23.00mm)
Taeha @ Ngaa 115 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 115 Ohm @ 100MHz ID 0.906" Dia (23.00mm) OD 1.417" Dia (36.00mm) Length 0.500" (12.70mm)
Hoahoa Solid
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
28B1250-00G
28B1250-00G
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: FERRITE CORE SOLID
I roto i te taonga: 81370 pcs
Tikiake: 28B1250-00G.pdf
RFQ
28B1417-2
28B1417-2
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 89OHM SOLID 23MM