28B0472-090
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0472-090 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28B0472-090
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 272 OHM SOLID 3.6MM
Ngā Rauemi: 1.28B0472-090.pdf2.28B0472-090.pdf3.28B0472-090.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1690 pcs
5070 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28B0472-090
Tau Wae 28B0472-090 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 272 OHM SOLID 3.6MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 367571 pcs Pepa Raraunga 1.28B0472-090.pdf2.28B0472-090.pdf3.28B0472-090.pdf
Momo Round Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.472" Dia (12.00mm)
Ētahi Ingoa 240-2765
28B0472-090-ND
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.787" (20.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.142" Dia (3.60mm)
Taeha @ Ngaa 272 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 272 Ohm @ 100MHz ID 0.142" Dia (3.60mm) OD 0.472" Dia (12.00mm) Length 0.787" (20.00mm)