28A0350-0B2
Laird TechnologiesLaird Technologies
28A0350-0B2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28A0350-0B2
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 240 OHM HINGED
Ngā Rauemi: 1.28A0350-0B2.pdf2.28A0350-0B2.pdf3.28A0350-0B2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28A0350-0B2
Tau Wae 28A0350-0B2 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 240 OHM HINGED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95050 pcs Pepa Raraunga 1.28A0350-0B2.pdf2.28A0350-0B2.pdf3.28A0350-0B2.pdf
Momo Round Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.512" W x 0.460" H (13.00mm x 11.70mm)
Ētahi Ingoa 240-2233
28A03500B2
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 1.004" (25.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.138" Dia (3.50mm)
Taeha @ Ngaa 240 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Hinged (Snap On) Free Hanging Ferrite Core 240 Ohm @ 100MHz ID 0.138" Dia (3.50mm) OD 0.512" W x 0.460" H (13.00mm x 11.70mm) Length 1.004" (25.50mm)