25T0135-60P
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25T0135-60P
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE TOROID 3.45MM OD
Ngā Rauemi: 25T0135-60P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25T0135-60P
Tau Wae 25T0135-60P Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE TOROID 3.45MM OD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5688207 pcs Pepa Raraunga 25T0135-60P.pdf
Whānui - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa -
Ētahi Ingoa 240-2954 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga 25 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te roa - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Permeability Tuatahi (μi) 125 Tautuhi Inanga (Al) 25nH
Teitei 1.52mm Putanga Ungapped
Whakaoti Parylene Te Riki Marae Mahinga (Ve) mm³ 9.248
Te roa o te roa (te) mm 7.619 Te Painga Mahinga (Ae) mm² 1.214
Taimana 3.56mm Momo Pene Toroid
Ko te Pouaka Core (ΣI / A) mm1 6.277
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
25T0155-10P
25T0155-10P
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: FERRITE CORE TOROID 3.96MM OD
I roto i te taonga: 5113542 pcs
Tikiake: 25T0155-10P.pdf
RFQ
25TGV100M8X10.5
25TGV100M8X10.5
Kaihanga: Rubycon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
I roto i te taonga: 126180 pcs
Tikiake: 25TGV100M8X10.5.pdf
RFQ
25T-GB
25T-GB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: GROUND BRAID .5"X25' W/O EYELETS
Tikiake: 25T-GB.pdf
25T8/120V
25T8/120V
Kaihanga: VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga: LAMP INCAND RT-8 CANDEL 115-125V
Tikiake: 25T8/120V.pdf
25T8DC/130V
25T8DC/130V
Whakaahuatanga: LAMP INCAND RT-8 BAYONET 130V
Tikiake: 25T8DC/130V.pdf
25TDT2
25TDT2
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: LINE FILTER 480VAC CHASSIS MOUNT