TRA4103P
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
TRA4103P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TRA4103P
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 420MHZ DOME N FEM PAN MT
Ngā Rauemi: TRA4103P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TRA4103P
Tau Wae TRA4103P Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 420MHZ DOME N FEM PAN MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2322 pcs Pepa Raraunga TRA4103P.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Connector, N Female
Raupapa Phantom® Hoki Hoki -
Mana - Max 100W Packaging Bulk
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 4.135" (105.03mm)
Hua 3dBi Mahinga Rawe 410MHz ~ 430MHz
Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 420MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 420MHz Dome RF Antenna 410MHz ~ 430MHz 3dBi Connector, N Female Panel Mount